Sıkça Sorulan Sorular
Kargo
Hangi kargo firmalarıyla çalışıyorsunuz?
Tüm ürünlerimiz MNG Kargo, Aras Kargo ve UPS Kargo tarafından gönderilmektedir.
Siparişim ne zaman elime ulaşır?
Siparişiniz İstanbul ve yakın illere kargoya verildikten sonraki ilk iş günü, daha uzaktaki illere 2 iş günü içinde teslim edilir. Kargo firması kaynaklı gecikmelerden işletmemiz sorumlu değildir.
İade

Değişim seçeneği bulunmamaktadır.

Ürünü teslim alındığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade olarak gönderilecek ürünün yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemesi, ulaştığı gibi paketlenmesi ve ürünle gelen kartla birlikte gönderilmesi önemlidir.

İadenizi Aras Kargo (15040419334799) veya UPS Kargo (07A26A) ile yetkiliye cari kodu ileterek (kod kullanılmadan gönderilen iade kargoları teslim alınmamaktadır), OPLOG Lojistik/Kocaeli depomuza gönderebilirsiniz. Sorularınız için destek@mugo.com.tr'ye mail atabilirsiniz.

Siparişimi size nasıl kargolayabilirim?
İadenizi Aras Kargo (15040419334799) MNG Kargo (569935294) veya UPS Kargo (07A26A) ile yetkiliye cari kodu ileterek, OPLOG Lojistik/Kocaeli depomuza gönderebilirsiniz.
Para iadem ne zaman gerçekleşir?
İade etmiş olduğunuz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra inceleme ekibi tarafından incelenecek ve onaylandıktan sonra ücretiniz, kullandığınız karta ödeme türünüze uygun olarak, bankanızın online ödeme sistemi üzerinden yapılacak ve ücret iadesi 7-10 iş günü içerisinde hesabınıza yansıtılacaktır.