?> Kargo ve Teslimat

 

KARGO VE TESLİMAT

 

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz.

 

Kargo ücreti ödeyecek miyim?

250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. 250 TL altı olan siparişlerde kargo ücreti alınmaktadır.

 

Yurtdışına teslimat yapıyor musunuz?

Siparişler Türkiye’nin her bölgesine teslim edilmektedir. Yurt dışı ve Kıbrıs’a teslimat yapılmamaktadır.    

 

Teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişlerde adres değişikliği yapılamamaktadır. Siparişin, sipariş oluşturma aşamasında belirttiğin adrese gönderilmektedir.

 

Ürünlerim kaç iş gününde kargoya verilir?

https://nergizhaliperde.com 'da siparişler 1-2 gün içinde, hafta sonu ve resmi tatillerde verdiğin siparişler ise takip eden ilk iş gününde hazırlanmaya başlar. Siparişler ortalama 2-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.


NOT: Mobil alan olarak belirtilen; haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan bölgelere kargo teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir. (Mobil alan bölgesinde oturmuyorsanız bu ibareyi önemsemeyiniz.)

 

Kargoya teslim edilen ürünlerimi nasıl takip edebilirim?

Siparişin kargoya teslim edildikten sonra sipariş sırasında belirtmiş olduğun iletişim bilgilerine kargo takip bilgilerini e-posta ve sms olarak iletiyoruz. Sipariş durumunu ve tahmini teslim tarihini hesabına giriş yapıp siparişlerim sayfasından görebilirsin.


Eğer üye değilsen sipariş ve kargo durumunu sitenin en alt bölümünde bulunan "YARDIM" sekmesi altındaki “Sipariş Takip” bölümünden sipariş numaranı ve e-posta adresini yazarak sorgulama yapabilirsin.

 

Dilersen, siparişinin teslim edildiği kargo firması internet sitesini ziyaret ederek kargo takip numaran ile kargo durumunu sorgulayabilirsin.

 

Yurtiçi Kargo Web Site: https://www.yurticikargo.com/

Yurtiçi Kargo İletişim: 444 99 99

 

Kargomu teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişin adresine ulaştığında pakette ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinin durumunu kontrol etmeyi unutma. Ürünlerde bir hasar görmen durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden ‘’Hasar Tespit Tutanağı” tutmasını isteyebilirsin. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından depomuza ulaştırılacak ve ürünlerin iade/değişim işlemi yapılacaktır. Bu adımları takip etmeden ürünü teslim aldığında sorumluluk https://nergizhaliperde.com 'a ait olmayacaktır.

 

Kargom teslim edilmedi ne yapmalıyım?

Adresinizde bulunmamanız durumunda, ürünler, ilgili kargo firmasının dağıtım şubesine gönderilmektir. Dağıtım şubesinden 2 gün içerisinde teslim alınmayan ürünler firmamıza iade edilmektedir.

 

Böyle bir durumda https://nergizhaliperde.com/iletisim üzerinden iletişim formu doldurarak talebini bildirebilirsin.

 

Kargom eksik, kusurlu veya yanlış teslim edildi ne yapmalıyım?

Ürünlerin eksik, kusurlu veya yanlış teslim edilmesi durumunda ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden "Hasar Tespit Tutanağı" tutmasını isteyebilirsin. Tutanak tutulan ürünler, kargo firması tarafından depomuza ulaştırılacak ve ürünlerin iade/değişim işlemi yapılacaktır.

 

Faturam ürünüm ile teslim edilmedi ne yapmalıyım?

Tüm siparişler faturası ile birlikte adresine gönderilmektedir. Faturan aynı zamanda sipariş sırasında belirtmiş olduğun e-posta adresine de iletilmektedir.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL ile Güvende Alışveriş

Kargoyu Düşünme

250 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücretsiz

Sorun Yok

14 Gün Değişim ve İade Garantisi

Yanındayız

+90 (535) 278 1981 Müşteri Hizmetleri

Gelen kutunuza yeni ürünler ve promosyonlar alın.

Yapışkan değiliz, istediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Copyright © 2020 Venio E Ticaret Yazılımları